• 1
  Magnetický úvod (zkratka k vysněnému cíli z A do B)

Chodila si tančit, dělala jsi kreativní věci, uměla sis život užívat

Zářila jsi, kvetla, byla plná sil a realizovala ses. Cítila ses sebevědomě, atraktivní, naplněná, šťastná. 

Tvé dny jsou nyní přeplněné rolemi, kde svůj čas vynakládáš pro potřeby někoho jiného a plníš seznam úkolů. Tvá šťáva a náboj se po cestě zaneprázněným životem vytratily a své ženství nedoceňuješ nebo vnímáš, že není oceněno.

Často se vnímáš unaveně, jako prázdné tělo bez duše. Necítíš se eroticky, přitažlivě, na některé úrovni své tělo nejspíš odmítáš a jsi k sobě kritická 

Ztratila ses uvnitř sebe. To, co dřív venku fungovalo a naplňovalo tě silou, se překlopilo v něco, co tě už nenaplňuje nebo ti dokonce energii užírá.

Jaké by to pro tebe bylo, kdyby ses opět

Roztančila v kráse ženství

tvé prožívání sebe by bylo živé, plné radosti  a vášně

 

Tvůj pohyb by byl žensky smyslný, křivky přitažlivé a tvůj pohled jiskrný

 

znovu bys oživila odvahou sebevyjádření,

v kterém by ses cítila autentická a svá

 

Sdílela to s těmi, které tě podpoří a s kterými se rozzáříš a rozkveteš ještě s větší intenzitou

 

a to vše by ti přineslo krásu a sebevědomí zevnitř

Smyslným orientálním tancem

autentickým prožíváním

v archetypálním kostýmu dle svého výběru,

prožij sebe jako 

Rozzářená princezna - Kvetoucí bohyně - Svá kočka

 

Tanečními a dechovými technikami aktivuješ také své čakry,

energetická centra pro ještě větší spojení se sebou

 

Odnes si video a fotky tvé proměny ze své zážitkové cesty

 

Z šedé myši žhavou kočkou

Roztanči krásu a sebevědomí zevnitř

metodou KOČKOELIXÍR

4 týdenní kurz naživo v Praze se 6ti prožitkovými workshopy

Smyslný - Orientální - Čakra 

Tanec

s archetypální proměnou 

zážitkovým focením

Začněte psát zde...

 • 2
  Bod A - můj aktuální výchozí bod, kde se teď nacházím

CHYBÍ TRÁPÍ - JAK ŠPATNĚ SE KVůLI TOMU CÍTÍM - CO NEMáM A CHTěLA BYCH MÍT - KýM NEJSEM A CHTĚLA BYCH BÝT - CO NEMÁM A CHTĚLA BYCH DěLAT - CO DALšíHO řEšíM A NEJDE MI TO

Cítíš se prázdná a neženská, protože trávíš většinu dne mezi prací, potřebami dětí a musíš to vše skloubit a stihnout.

Ztratila jsi se sama sobě, protože si nevychutnáš relaxující aktivity nebo je neděláš s těmi, které by byly stejného těsta a ražení. Nemůžeš s nimi jet na stejné vlně. Chybí ti ta správná "krů" a komunikace, která má šmrnc, zábavu a sexappeal. Spojení duší, co si vzájemně rozumí. Možná to v sobě cítíš jako nevybouřenou potlačovanou energii a jako nenaplněnou touhu projevující se jako smutek po něčem. 

Tam, kam chodíš, je to omezené, úzkoprsé, ženy přijdou, šup sem, šup tam, a mizí domů nebo k práci. Konverzace je zcvrklá na povinnosti, co se kde musí, kde co dře, co se nestíhá a se.re. Zkrátka spíš stěžování si než něco, co by vyživovalo tvého ducha. Pocit? Je to na prd!

Také ti chybí společná tvořivá práce v kruhu žen tak, jak se to dělo kdysi. Kde jedna podporovala druhou. Kde se pěly písně. Tančilo se a ženy si šily a pořizovaly slavnostní šaty, které podtrhovaly jejich krásu a vyzdvihovaly vyjímečnost. Máš pocit odpojení se od svých kořenů a své vnitřní, sebevědomé, radostné a hravé holky plné života, která kvést umí.

Vztah s mužem není co býval. Už nejsi jeho princezna, bohyně, kočka. Možná se spíš cítíš jak pes u boudy...

ANOOOO, FAKT jsi TEĎ a TADY vystihla mojí aktuální situaci.
Popisuješ přesně, co právě teď cítím, připoměla jsi mi, co je to moje velké trápení.
Takže tomuhle čtení chci dát další čas a roluji dál dolů po stránce...

 • 3
  Bod B - můj cílový bod, kam se chci dostat

A přitom toužíš ve svém srdci a z hloubi své duše

Tančit a užívat si pohyb, prožívat své plné ženství v mocné sexuální energii, přitahovat muže a smyslně vychutnávat život. Jsi - erotická bytost. Narodila ses abys byla krásná, žila přítomností a dávala život. Co obdivují a pro co se zblázní muži? Pro tu, se kterou mohou zase pracovat, zase dosahovat výsledků, zase někde poměřovali síly? Vždyť by dříve, či později dostali infarkt nebo zemřeli vyčerpáním! A nejspíš by je ta jednotvárnost i unudila.

Obléknout se výrazně a po svém, taky dle nálady, protože ty jsi - proměnlivá. Cítíš, že jeden den jsi jako anděl a jindy dračice.

Chceš se tak i projevit navenek, protože ty jsi od přírody - tvůrkyně. A jednou je bílá zima, jindy období plné barev a vůní.

Ale v běžném životě si svůj outfit možná vzít nemůžeš. Potože je příliš extravagantní nebo dokonce nepřijatelný. A nebo by sis ho sama prostě neužila... Ty jsi - kreativní. Jak jinak bys mohla zrodit naprosto jedinečné a unikátní dítě?

Táhne tě to odreagovat se fyzicky s kámoškama, zapomenout na všechny starosti a cítit se jak znovuzrozená. Radovat se z toho sesterství, cvrdlikat a mít pocit, že ti zase rostou křídla. Jsi společenká. Ženy vždy bývaly a hospodařily spolu.

Chceš dosáhnout na zdroj, ze kterého si odneseš domů a do života energii milenky, která vábí a přitahuje muže

TEEEDA, nejspíš mi vidíš až do hlavy!
Tohle jsou přesně moje myšlenky, o tomhle sním, kvůli tomu nemohu spát.
Tak, ale co teď s tím? Ty snad víš nějaké řešení?
To mě fakt moc zajímá a proto chci číst dát...

 • Po čem doopravdy moc toužím a PROČ
  V souvislosti s tvým programem, kurzem, službou, produktem,...
 • Jak skvěle se díky tomu chci cítit a PROČ
  V souvislosti s tvým programem, kurzem, službou, produktem,...
 • Co chci mít a PROČ
  V souvislosti s tvým programem, kurzem, službou, produktem,...
 • Kým chci být - kým se chci stát a PROČ
  V souvislosti s tvým programem, kurzem, službou, produktem,...
 • Co chci dělat a PROČ
  V souvislosti s tvým programem, kurzem, službou, produktem,...
 • Co dalšího si přeji mít vyřešené a PROČ
  V souvislosti s tvým programem, kurzem, službou, produktem,...
 • 4
  Pochopení a přemostění k vyřešení problému

Chápeš mě, rozumíš mi, prý jsi to tak měla také, hmmm...

Chápu tě, rozumím ti, také jsem se ocitla v situaci, která byla tak náročná, že jsem odložila své aktivity na oltář rodiny a práce.

Měla jsem pocit, že si to nemohu dovolit a upřednostnila potřeby těch okolo sebe a taky příjmu. A tím jsem spadla do pasti krysího kolečka, kde jsem nestíhala, k tomu se ani nikam pořádně neposunula a začala jsem se cítit jako šedá myš. Oblečená do kuchyňské zástěry nebo práce.

Štvalo mě to a frustrovalo. Moje kontaky a kreativní vyžití mi postupně vymyzeli a vášnivý vztah s mým mužem šel k ledu. Přestala jsem se cítit žensky, prožívala ztrátu a prázdno uvnitř sebe.

Zkoušela jsem chodit na různé lekce, semináře, kupovala online programy, zkusila terapie, s výhledem, že se díky tomu něco změní a mně bude líp. Pocit šedé myši (někdy mě napadne i servismamá) ale zůstával.

Nechyběl mi kolektiv, ani lidi. Chyběl mi roztančený sexy život. To užívání si tance, tvoření společných kostýmů, vyměňování si fotek, co kdo má zrovna na sobě doma nebo venku a jak se v tom cítí, to ženské souznění a vzájemné chválení a povzbuzení. Chybělo mi to štěvetání a tetelení se radostí.

Protože jsme se prostě znaly, setkávaly se a sdílely své životy. Bylo o čem se bavit. Nebo ve smyslu zábavy - bavila jsem se.

aneb jak se říká:

"Sdílená radost - dvojnásobná radost"

Dříve jsem byla tanečnice a vlastním téměř sto etno, boho a fantasy kostýmů. Tak jsem se rozhodla to vše vložit do placu. To přitáhlo ženy, které chtěly své dávající role matek, obětavek, hodných holek, pracantek, šéfových..,vyměnit za role, ve kterých se spojily se svou vnitřní holkou a začaly zářit. Štěstím, energií, sexappealem. Vyslyšely svou duši a ta je katapultovala na post bohyň.  

Právě proto tady máš pro mě

Nyní jsem se rozhodla nabídnout tuto možnost i tobě a pozvat tě vstoupit a vtančit do nejmocnějších energií ženství, a abys oblékla archetyp, který ti propůjčí svou moc a ty ses cítila  a chovala jako ty neohrožené nadšené děti, když si vezmou třeba meč nebo kouzelnou hůlku.

Co kdybys ty měla zpět k dizpozici svůj

tuto novou cestu, speciální metodu, službu, produkt,...
→ NÁZEV

 

Z šedé myši žhavou kočkou

Roztanči krásu a sebevědomí zevnitř

 

Pro krásu ženství + smyslný pohyb a prožívání + odvahu sebevyjádření

 

pro pocit živosti, radosti a vášně, erotické přitažlivosti a sebevědomí

 

 

Hmmm, AHAAAA, takže by mi konečně svitla naděje k tomu, abych vyřešila mé trápení?!?
Tohle ještě neznám, to jsem ještě nevyzkoušela, jsem zvědavá, chci číst dál...

 • 5
  Tvůj speciální program, metoda - stručný popis

Co získám tvým programem, metodou

díky metodě

Kočkoelixír 

 

Chakradance™ text Kiršovky je taneční terapie, je to dokonale namíchaný elixír plný výživy pro tvou mysl, tělo a duši.

V tomto božském koktejlu se snoubí jungiánská psychologie, intuitivní tanec, východní nauka o čakrách, vysokovibrační hudba, vedená vizualizace a spontánní kreslení mandal.

Metoda namíchaná z přísad

jsme víc než jen tohle fyzické tělo. Máme energetické tělo, elektromagnetické pole, které nás obklopuje, které je všeobecně nazýváno jako aura. A aura je tvořená spoustou různých energií. Našimi pocity, emocemi, myšlenkami, sexuální energií, spirituální energií a všechny tyhle energie se vplétají do našeho fyzického těla.

Čakry jsou centra síly v naší auře. Čakra znamená v sanskrtu kolovrátek. A to, co dělají je, že umožňují energii plynout našim tělem dovnitř a ven a dovnitř a ven naší aurou. Takže si asi umíš představit, když je tohle flow volné, svobodné, když energie volně proudí, když se kolovrátky krásně točí - cítíme se prostě skvěle! Život je super! Jsme vitální, jsme spokojení.

Existuje 7 základních čaker a všechny leží podél naší páteře. Každá z čaker souvisí s nějakou jinou částí našeho těla, jinými orgány ale taky každá čakra souvisí s jiným aspektem našeho života. Od našich primárních základních instinktů, přes naší sexualitu, přes naší sílu, k tomu jak milujeme, jak komunikujeme, jak používáme naši intuici, až po naši spiritualitu.

Takže když začneme pracovat s našimi čakrami, začneme je pročišťovat, rozpohybovávat a rozezpívávat - začneme tak pouštět zdraví a spokojenost do nejrůznějších aspektů našeho života.

 

 

FATE FAVE = OSUDOVÁ PREFEROVANÁ žena

(z angl.: fate = osud , fave =  preferovaná a nejoblíbenější)

 

zasáhne srdce muže tak, že by s ní nejradši zůstal a pamatuje si jí do konce života

 

F = Feel (pocit - prožitek)

ženství

krása

přitažlivost

radost, vášeň, štěstí

 

A = Archetyp (vnitřní dítě)

energie

mladistvost

radost

odvaha sebevyjádření a seberealizace a sebeprosazení

 

T = Tanec (čakra belly dance)

rozvlněné svůdné křivky

zdraví a omlazení zevnitř

vnímání sebe, svého těla, vyjádření emocí

snažší dosahování orgasmu

 

E = exotika (originál přitažlivá krása)

energetické taneční styly

prožitkový, emocionální, naplno energický způsob života

lákavé cizokrajné, chuť ochutnat

větsí a silnější napojení na sebe a přírodu 

 

F = foto

A = akce

V = video

E = Erotika

která je jiná, unikátní v tom, že...

je to kombinace která působí celostně přes tělo, psychiku, tvé emoce a ducha, čakrová centra a má transformační přesah

Archetypálně tvořivý – smyslně prožitkový Belly dance

Fyzicky – okysličení, omlazení, protažení, posílení, zpevnění křivek, krása zevnitř

Psychicky – láska a respekt k sobě + zvýšení sebevědomí, narovnání – více přijímání a porozumění z okolí

Emocionálně – hormony štěstí

Sexuálně – posílení pánevní dno, snažší orgasmus, atraktivnější přitažlivější pro muže

 

roztančíš smyslně své boky a uvnitř pracuješ s čakrami a vizualizací.

Tancuješ v procítění a s výrazem.

Ladíš se na sebe a to, kam tě to vede a co chceš.

Začneš být autentická a spontánní, zažiješ vášeň.

Otevíráš i svou intuici.

K tomu se oblékáš do překrásnýchn kostýmů, zkrášluješ sebe a vyjadřuješ u toho svou náldu i emoce.

a speciálně mi vyřeší...

- ženství, krásu, pocit energie a mládí (a skutečně se speciálními technikami omlazuješ i zevnitř)

- smyslný pohyb a prožívání 

- Plamen seberealizace v kterém je náboj erotičnosti- svou osobitou přitažlivost v které cítíš sebevědomí

 

Získáš odvahu a naučíš se vizuálně ukázat a vyjádřit sebe sama, své pocity a potřeby i navenek.

Díky tomu ti bude tvé okolí rozumět a reagovat a tím se mohou začít plnit tvá přání a postupně si změníš svůj život.

Sebevědomím získáš více respektu k sobě a tím i tvé okolí tě bude více respektovat

Budeš i více viděná - přestaneš být šedá myš - a muži tě "ucítí" jinak - jako kočku, která si vybírá, čí přízeň bude opětovat

 

Svůdně žensky roztančená,

v archetypálním kostýmu, dle svého výběru rozzářená, 

a prožila se jako 

Rozzářená princezna - Kvetoucí bohyně - Svá kočka

 

Tancem aktivuj také své čakry,

energetická centra pro ještě větší spojení se sebou

Pracuje zejména v bocích a neustále pracuje s čakrou 1+2+3
a protože pak postupně zapojuje i zbytek těla (srdce, vyjádření hlasem, intuice, propojení celkové), tak oživuje čakru 4-7.

 

Odnes si video a fotky tvé proměny ze své zážitkové cesty

 

Napoj se a načerpej zpět své

ženství a krásu, šťavnatost a sebevědomí, plamen seberealizace 

KOČKOELIXÍR

ZISK 1

popis přínosů

ZISK 2

popis přínosů

ZISK 3

popis přínosů

ZISK 4

popis přínosů

Jo, to by šlo. Je to srozumitelné, chápu, rozumím. To si umím představit. To vypadá dobře.
Jak to detailně bude probíhat?
ALE POZOR!
ROZBLIKÁVAJÍ SE MI MOJE KONTROLKY STRACHU!
Už přemýšlím, že ty mi to vlastně budeš chtít prodat!!!
..jestli a jak moc ti věřím a kolik to bude stát, když to budu chtít???
Proletí mi hlavou, kolik bych za to zhruba byla ochotná dát. 
Začínám zvažovat, jestli se mi to vyplatí, jestli to vážně až tak moc potřebuji a chci.

Tak čtu zvědavě a teď už i ostražitě dál...

 • 6
  Reference

Co mi doporučují tví klienti?

reference 1
doporučuji protože
řešila jsem Bod A 
pomohla mi do Bodu B
KLIENT 1
reference 2
doporučuji protože
řešila jsem Bod A 
pomohla mi do Bodu B
KLIENT 2
reference 3
doporučuji protože
řešila jsem Bod A 
pomohla mi do Bodu B
KLIENT 3

Už to přede mnou někdo vyzkoušel? To je super!
Najdu tady kousek nějakého textu, který popisuje to, co chci já?

OK, pokračuji dál...

 • 7
  Proč právě s tebou (tvůj příběh, know-how)

Tvoje jméno

expertka na...
Píšeš, kdo jsi a proč to vůbec děláš.
Čím sis (ve zkratce) prošla, než jsi objevila tuto metodu.
Jaké máš zkušenosti.
Jaké máš odborné znalosti.
Kolika lidem už jsi pomohla a proč chceš pomoct právě i mně.
Jakou máš vizi.
...apod...

 Jaký je můj první dojem z tebe, ze tvé fotky, ze tvého příběhu?

Zasáhla jsi moje emoce? Ztotožnila jsem se? Věřím ti?
Dokážu si představit, že mě budeš provázet nějakým tvým programem?

Chce se mi s tebou trávit můj drahocenný čas?
Chce se mi utratit za tvoji službu moje drahocenné peníze?
Získala sis moji důvěru zkušené expertky, která mi může pomoct?

OK, pokračuji dál...

 • 8
  Detailní popis programu

Z šedé myši žhavou kočkou

Roztanči krásu a sebevědomí zevnitř

 

Pro krásu ženství + smyslný pohyb a prožívání + odvahu sebevyjádření

 

pro pocit živosti, radosti a vášně, erotické přitažlivosti a sebevědomí

4 týdenní kurz naživo v Praze se 6ti prožitkovými workshopy

Smyslný - Orientální - Čakra 

Tanec

s archetypální proměnou 

zážitkovým focením

DETAIL KURZU

- 6 tématických prožitkových workshopů (4x stř 2,5h + 2x ne 6,5h)

3 dechberoucí atraktivní archetypy - princezna a bohyně, kočka

- projdeš cestou které uspokojí tvou touhu se proměňovat a být tím, kým se uvnitř cítíš být. Naplní tvé pohárky krásna a pocit "wow jsem já to ale mňam mňam baba"

- Budeme si hrát s maskami, kostými, barvami, outfitem, účesem, líčením, šperky

- abys tím podpořila svůj vnitřní svět a naučila ses odvázat.

Při práci využívám i archetypy postav, vlastností, obrazů, zvířat a živlů. Tradicí posvěcený a prověřené principy, které mají souvislost s vrozenými instinkty a zasahují do lidského vědomí. Díky vědomé práci s archytypy, přirozeně dochází k přejímání vlastností a sil daného typu a dochází k zápisu do vrstev vědomí. Člověk tak danou vlastnost a princip rozvíjí a ukotvuje v sobě.

- Archetyp Rozzářená princezna - pro tvé ženství a krásu

rozzářená, okouzlijící, dechberoucí

3 tématické moduly - pro roztančení sexy boků

3x3 nejsnadnější a v tanci nejvíc používané pohyby pro budoucí nekonečné množství variací a provedení:

- rozhýbané křivky
- svůdné vlny
- roztoč to

- Archetyp Kvetoucí bohyně - pro Přitažlivost a sebevědomí

mocná, sebevědomá, diva

3 tématické moduly- pro vychutnání rytmů a procítění různé nálady melodie

3 různé rychlosti hudby, kde procvičíš, také jinak zatančíš 3x3 pohyby, abys zažila, jaké to je, když začínáš být hudbou. Místo spartakiádní cvičenky začneš být tanečnicí.

- ladnost a jemnost
- dynamická jiskra
- živelná divoká

- Archetyp Svá kočka - pro Šťavnatost ze seberealizace

krásná, atraktivní, svobodná

3 tématické moduly - pro 

3 různé rychlosti hudby, kde procvičíš, také jinak zatančíš 3x3 pohyby, abys zažila, jaké to je, když začínáš být hudbou. Místo spartakiádní cvičenky začneš být tanečnicí.

- prožívej se atraktivně
- erotické vcítění
- autentický odvaz

8 nejúčinnějších tanečních technik do kterých je implementována i vizualizace, imaginace a dynamická meditace - tato kombinace tance a vnitřních technik tě přivede nejen k sobě, ale i do absolutního flow s bytím tady a teď. Dojde k vyplavení všech hormonů štěstí, což ovlivní tvou psychiku, chování a vyzařování tak, že jsi na vlně, kterou si lidé (jež toto neumí) vyvolávají uměle a zvenku požíváním psychotropních látek

 

- Orientální zdravý pohyb - pro nejvíc smyslně ženský pohyb jaký existuje, jež lahodí oku, vábí a přitahuje pozornost. Možná tvůj muž ucítí něco jako pozor, asi bych měl něco udělat, začínají se mi po ní otáčet 🙂

posiluje střed a pánevní dno, protahuje svalstvo a posiluje ho, dochází ke zpevnění těla zeštíhlení díky různým pohybům bocích.

díky vlnám je pohyb navazující a práce svalů neustále pracuje v kontinuálním rytmu a prolíná se aktivace a uvolnění

- rozzáření 7mi čakrových center - Procítění, dechová a svalová aktivace  - pro omlazení a rozzáření těla. 

díky rozpohybování, rozvibrování čakrových center do rovnováhy, aby čakry mohly přijímat bioenergii. Zvědomím hlavní principy jednotlivých čakrových center, aby mohlo dojít snáze k pročištění blokád a energie mohla volně proudit kolem vertikální osy těla.  

Zapojuji i mocné mantry, vibrace zvuků a afirmace, které blahodárně, harmonicky a léčivě působí na fyzické tělo.

- Mindfulness a Flow techniky tady a teď  - Vědomá práce s pohybem a dechem - pro vcínění na sebe a dynamickou meditaci tady a teď

- emocionální sexualita - pro  vnímání sama sebe jako erotická bytost

 umění laškovat s emocí zábavy a odvahou zvát k radosti a pustit to do nich vším-prostupujícím éterem. Naprosto přesně vím, jak to dělám. Pouštím tu "flirt energii" přímo do jejich buněk s naprostou jistotou, že jí přijmou a svobodou, co s tím udělají...

Probouzíš jiskru, představivost, hravost. Není to vilně se svíjet, nýbrž umění laškovat s pocity a emocemi. Pustiti to do nich vším prostupujícím éterem. Pustíš tu flirt energii přímo do jejich buněk s naprostou jistotou, že ji přijmou a svobodou, co s tím udělají…..

 

Flirt (flirtování) označuje nezávaznou konverzaci, nebo vzájemnou komunikaci s milostným podtextem - já do nich pouštím svojí lásku

- fyzická sexualita - pro posílení pánevního dna a svalů v oblasti břicha i zad, abys dosahovala snáze orgasmu

- hravost + kreativita + tvoření pro pohyb a sebevyjádření, které tě baví, pocit je to moje a jsem to já, nárůst a expanzi energergie až na úroveň otevření se vášni

- Tanec emocí  - prožitkem, výrazem, emocemi - zvědomuji pocity, nechávám je uvolnit z těla ven a dávám tak prostředek k práci z energií, která vzniká při prožitku.

- Vědomý terapeutický tanec - skrze tělo a hlas propojuji mysl, duši i ducha s cílem a dosažením změn na úrovni myšlení, psychiky a emočního vnímání. Dochází k přeprogramování podvědomí a následně ke chtěným změnám chování v běžném životě.

 

3 kreativní a zábavné oblasti práce s oblečením, make-upem, šperky a doplňky - Abys ožila - povznesla se nad všednost, starosti, stres. Dopřála sis sebepéči, kterou si budeš užívat. Oblažíš svou duši a vyživí tě to energíí, která má jiskru, šmrnc a glanc. Jakmile budeš dávat sobě, začneš nejen zářit, ale i jinak, půvabně vonět. Mám říct, že stres smrdí? A způsobuje povadlost krásy? Objeví se vrásky, vlasy a pleť vypadají hůř? Výraz v tváři je dokonce někdy tak děsivý, že se nechceš dívat do zrcadla...

Oblečení a barvy v sobě nesou informaci i energii. Využívám to k podpoře dobrého pocitu nebo i k pocitovým změnám, které člověk potřebuje nebo po kterých touží. Dochází pak k jejich zhmotnění a prožitku v reálném životě.

- tréninkovým kostýmem a vizáží - výběr jednoduchých, ale atraktivních, vizuálně krásných a působivých kousků, jež podthnou a vyzdvihnou tvou krásu a zvýrazní pohyb. Budeš nejen k pomilování, ale i k sežrání 🙂

- kompletní archetypální proměnou - díky předchozím tréninkovým verzím ochutnáš a vstoupíš do svého nitra ke své vnitřní holce a propojíš se s ní. Odměnoun ti bude její plamen a ucítíš zřetelně její touhy, které ty jako dospělá žena můžeš splnit. A tak se s ní převtělíš do aktuálně preferovaného archetypu, který už cítíš uvnitř a prožješ tu euforii, když se tak projevíš i zvenku.

- kreativní, osobitý, civilní outfit a look v běžném životě - Abys v sobě prožitky ukotvila, je potřeba pravidelné dávkování. V opačném případě pocit vyjímečnosti a přitažlivosti

 

- zážitkové focení ve vybraném kostýmu aby ses cítila jako hvězda a  měla doživotní památku, která ti bude připomínat to, kým jsi. Vyjímečná žena, přitažlivě svá.

 

BONUS

4h osobně 1:1 soukromá taneční lekce a výběr kostýmu pro zážitkové focení (lze uplatnit dle domluvy a volného termínu v období 1.6 - 20.6 mimo víkend a čase 9-21h)

Fotokoláž  kde budeš ty a tvé kolegyně v obrazech proměny (před, v průběhu a jako hvězda ve svém archetypálním stylu - ve formátu png a jpg)

Video tvé cesty  jako glamour příběhová reportáž k archetypální proměně (profesionální střih)

10 nej fotografií tebe pořízené v průběhu workshopů (ve formátu jpg - úprava, výřez, barva)

 

1. Jak si zamilovat svou sexuální bytost.

2. Jak se radovat ze své sexuality.

3. Kde najít energii a moc vyzařovat svůj sexappeal.

4. Jak si dopřávat sexy život.

5. Jak získat odvahu říkat si o sex.

6. Jak vyladit intuici na 6 a více smyslů smyslnosti.

7. Jak se propojit se sexuální energií.

8. Jak rozzářit svojí sexappeal hvězdu.

8 tématických workshopů se zážitkovou praxí

glamour příběhová reportáž tvé proměny

akce se zapůjčeným profi kostýmem

3 energetické taneční styly

etno, fantasy, fusion

3 prožitkové taneční techniky

flirt, tantra, čakra

7 kreativních čaker

Jak bude program probíhat

..ten, který je pro mě, protože mi vyřeší... (připomenutí, co si vlastně chci vyřešit a proč tady ještě čtu tuhle stránku)

 • Z čeho se to skládá
  čekají na mě videa, texty, šablony, úkoly, konzultace,...
 • Kdy to je, jak často, kolik času mi to zabere
  nový obsah každý den, jednou týdně, nebo hned všechno,...
 • Co k tomu potřebuji,... další informace
  co ještě dalšího je pro mě důležité vědět
 • Je tu i něco speciálního
  co mě přitáhne ještě víc, abych to chtěla mít

MODUL 1 - název

detailní popis i s konkrétními přínosy
PROČ, CO TÍM ZÍSKÁM

MODUL 2 - název

detailní popis i s konkrétními přínosy
PROČ, CO TÍM ZÍSKÁM

MODUL 3 - název

detailní popis i s konkrétními přínosy
PROČ, CO TÍM ZÍSKÁM

Teď už si vážně umím konkrétně představit, jak to bude probíhat a jak mě to postupně posune k tomu, co chci.

Postupně narostla moje chuť si to pořídit.
Ale bojím se, že na to nebudu mít. Opravdu to tak moc potřebuji?
Možná si to nekoupím. Vždyť jsem teď takovýto nákup neplánovala.
No, ale pomohlo by mi to!

Když už jsem dočetla až sem, tak se podívám, jaká na mě teď  vyskočí cena?

 • 9
  Hodnota programu s celkovým souhrnem, co tím získám

Celková, obvyklá hodnota programu je XY

..konkrétně tohoto tvého speciálního programu, nebo hodnota podobných programů na trhu,
protože mi objasníš, že: je to celkem xy hodin videí, se šablonami, které jinde nenajdu,
speciální fungující metoda, kterou jsem určitě ještě nevyzkoušela, atd...

Vyřeší mi to a získám:

 • Něco z Bodu B nebo A (stručně jen to nej...)
 • Něco z Bodu B nebo A (stručně jen to nej...)
 • Něco z Bodu B nebo A (stručně jen to nej...)

a pozor, mám určitě číst ještě dál, protože

máš pro mě právě teď nějakou speciální nabídku...

Tak tady si toho mohu pomyslet víc. Třeba:
1) Ufff, vždyť jsem si to myslela, že to bude hodně. Tak vlastně už můžu být v klidu, protože tohle si přece nekoupím!

Tak ukaž, co tam ještě dál nabízíš, kdybych si to třeba chtěla koupit příště...

2) Mohlo by to být levnější, ale snad bych ty peníze nějak poskládala... Třeba se mi bude hodit tvoje speciální nabídka?!

3) Jo, to chci! Kde se to kupuje? Kde je nějaké tlačítko? Už chci kliknout a mít vyřešeno!

 • 10
  Základní cena programu (je menší než hodnota)

Základní CENA programu je XY

Tady mi vysvětluješ, proč je cena menší než hodnota.
Často tím důvodem v online světě bývá to, že jde o předprodej k nějakému vzdálenějšímu datu,
např. že program začíná až za měsíc, tak proto je teď jeho cena levnější (když si na něj já klientka počkám).

Tato část na mě nesmí působit uměle ani nátlakově, to by mě mohlo odrazovat, znechutit, snížit tvojí důvěru.
Musí to odůvodnění pro mě být logické a hlavně pravdivé! Pak je to pro mě i silně motivační.

Pokud tady pro mě žádný důvod nemáš a nevymyslíš, tak tuto část raději vynech.

Tohle je pro mě určitě příjemná změna!
Zvažuji plusy, mínusy, honí se mi to hlavou, pravděpodobně jsem stále nerozhodná...

Ale možná už by se mi mohlo i chtít zmáčknout tlačítko objednat.

Je to rychlé, nevím, potřebuji čas na rozmyšlenou,...
Ale vídím, že ty pro mě ještě máš nějaké bonusy? Čtu dál...

 • 11
  Bonusy navíc teď a tady jsou tvoje "trumfy"

Máš pro mě DNES Bonus(y) zdarma

...a popisuješ, co mi tím ještě navíc k tomu všemu vyřešíš, WOW!

Nabízíš mi něco logického ke tvému programu, fakt mimořádného,
co má pro mě velkou hodnotu a co určitě chci!
Vzbuzuješ ve mně znovu touhu nakoupit.

Tak tohle je pecka! To vážně chci!
Už kvůli těmto zajímavým bonusům si tvůj program nechci nechat ujít!

 • 12
  Zopakování a shrnutí hodnoty a základní ceny programu

HODNOTA programu je XY
Základní CENA programu je XY

Připomínáš mi celkovou hodnotu (nejvyšší) a základní cenu (nižší).
Tentokrát už jsou čísla vizuelně přeškrtnutá, abych je mohla vedle sebe porovnat
a z toho na první pohled vyčetla svojí aktuální výhodu
a navíc očekávala ještě lepší cenu a pokračovala dál...

Jsem naladěná ke koupi a ulevilo se mi, protože je to levnější, než jsem si původně myslela.
Jsem zvědavá na tvojí konečnou výhodnou nabídku pro mě.

 • 13
  Konečná cena kurzu teď a tady právě pro tebe + časovač

Dozvídám se, že když se rozhodnu TEĎ během konkrétního časového limitu, tak

teď a tady máš pro mě za tvůj program nejnižší cenu XY

Zopakuješ mi, za co všechno to je,
co získám programem,
co získám bonusy,
a především, co mi tím vyřešíš za největší problém!

Jestli mě tvoje nabídka opravdu zaujala,
tak tohle je pro mě opravdu veeelmi lákavé!
A to, co se mi teď honí hlavou je,
že o tohle nechci přijít!!!

Jsem-li rozhodná, klikám na tlačítko.
Pokud ne, mám plnou hlavu otázek...

Opravdu se mi to líbí a je to pro mě lákavé.
Ale co když...???

 • 14
  Garance pro mě

Garantuješ mi stručně jasně výstižně

že mi vrátíš peníze, když...,
že se o mě postaráš, jak nejlépe umíš,
že se na tebe nebo na podporu mohu obrátit, když si nebudu vědět rady, apod.

Tohle mě uklidňuje, odblokovává strach a dává mi to potřebnou jistotu k mému rozhodnutí.

 • 15
  Pro koho program je a pro koho není

Nikdy nic není pro všechny, tak je v pořádku toto vyjasnit

Pro koho to je

 • jestli jsem v bodě A
  a řeším...
 • jestli chci do bodu B
  a toužím...
 • jestli mě program zaujal
  a chci tím vyřešit...
 • nějaký doplňkový důvod
  apod...

Pro koho to není

 • ty
  ...
 • určitě
  ...
 • něco
  ...
 • vymyslíš
  ...

Nacházím se tady? Utvrzuje mě to, že tu jsem správně.

 • 16
  Nejčastější otázky

Pokud jsem dočetla až sem, tak ještě v něčem váhám a

nejčastější otázky mi to zodpoví a vyjasní

určitě řeším čas

proč právě teď a ne zítra, za měsíc,... jestli to budu stíhat, apod...

určitě řeším peníze

proč to stojí právě tolik, jestli se mi to vyplatí a proč,...

jestli je to pro mě

jestli to zvládnu já a proč si myslíš, že ano

..další...

kdy dostanu přístupy, jak to bude probíhat, jestli něco musím, atd...

..tak teď už mám odpovědi na všechno, co mě ještě napadalo.
Hledám tlačítko, nebo jsem sice hodně blízko k nákupu, ale stále ještě trochu váhám...

 • 17
  Další Reference

Ještě si potřebuji přečíst reálné příběhy klientů,

ještě si udělám čas a poslechnu pár videoreferencí.

..ještě více se s někým, s tebou, ztotožnit,
utvrdit se v důvěře, že ty to se mnou zvládneš, protože já mám ještě teď strach se do toho pustit,...

Internet je plný podvodníků a video je pro mě skutečně autentický důkaz.
Kromě toho, že mě to ještě víc uklidnilo, tak mě to zároveň ještě víc namotivovalo.
Chci být jako ta klientka, která říká, že jsi jí s tím už pomohla.

 • 18
  Závěrečné zopakování a souhrn, výzva k akci a časovač

Co tedy programem získám,
co mi to pomůže vyřešit a jak unikátně.

Připomínám si zřetelně a úderně celkový souhrn.

..a že teď a tady to mám nejvýhodnější

a že se mám rozhodnout do

AHA, tak teď už se opravdu potřebuji rozhodnout! Běží mi čas!

Ano, vím, když to zavřu, nic se nestane, jenom o to přijdu.

Ale já o to nechci přijít, mám jen trochu strach,
ale je to pro mě příležitost a co když to vážně funguje?

Nadechnu se a... mačkám tlačítko... 🙂